Kérjük válasszon
Tanmedencés házirend Mélyvízes házirend

Tanmedencés csoportra vonatkozó házirend

Tisztelt Szülők!

A Pécsi Úszóiskola sok szeretettel fogadja jelentkezésüket, és nagyon örülünk, hogy a család minket választott. Foglalkozásról foglalkozásra igyekszünk bizonyítani, hogy jó döntést hoztak, mikor a mi úszóiskolánkba íratták gyermeküket. Oktatóinkat úgy válogattuk, hogy a magas oktatási színvonalat képviselő felsőfokú végzettség mellett kiváló pedagógusok is legyenek. Nagyon fontos szempont számunkra, hogy a gyerekek úgy tanuljanak meg úszni, hogy mellette jól is érezzék magukat és a játékos foglalkozások után örömmel várják a következő találkozást.

Ezúton szeretnénk írásba adni az Iskola házirendjének rövid kivonatát, mely tartalmazza a legfontosabb tudnivalókat. Az óráink 45 percesek, a kezdési időpontok már az oktatás kezdetét jelzik, amikor már a gyerekek a medence szélén, átöltözve várják az oktatást. Ezért kérnénk Önöket, hogy a megjelölt időpont előtt 15-20 perccel szíveskedjenek behozni a gyermeket az uszodába, hogy kényelmesen át tudjanak öltözni akkor is, ha sokan vannak az öltözőben és ne kelljen késve érkezni a foglalkozásra. Az öltöző szekrények kulcsaihoz az uszoda aulájában, a pénztárban lehet hozzájutni 2.000 forint kaució ellenében. A kellemetlen pénzváltási problémák miatt kérnénk, hogy próbáljanak meg ezzel az összeggel a kulcskiadóba érkezni, mert az ott dolgozók nem tudnak pénzt váltani.

A Pécsi Úszóiskola havi képzési díjas rendszerben működik, amit minden hónap első hetében kell befizetni az irodánkban ügyfélfogadási időben. Az uszodába bejönni és a foglalkozásokon részt venni csak az általunk kibocsátott, aláírt és lepecsételt, névvel ellátott bérlettel lehet. Ezt a kulcskiadóban is fel kell mutatni, de minden gyermeknek magával kell vinnie a medencetérbe is, vagy a kísérőnek oda adni.

Nagyon fontos, hogy a foglalkozásokról való HIÁNYZÁST CSAK ORVOSI IGAZOLÁS ELLENÉBEN FOGADUNK EL!! Ilyenkor az általunk kijelölt pótórán (szerda 16:30-17:15) van lehetőség az elmulasztott alkalmat/alkalmakat bepótolni, az irodánkban kiállított pótjegy segítségével.
Az órák alatt a szülőknek tilos a tanórát az üvegfalon keresztül megzavarni ( pl.: integetéssel, kopogással, folyamatos kamerázással.) Amennyiben ez sorozatosan előfordul, úgy kénytelenek leszünk behúzott függönyök mögött megtartani az órákat.

Az úszóiskola foglalkozásain fertőző, ragályos betegségekkel, nyílt sebbel rendelkező gyermekek nem vehetnek részt, ezeknek a felismerése minden esetben a szülő feladata, és felelőssége!
Az egész szakmai stáb nevében remélem, hogy a Pécsi Úszóiskolában folyó munkával elégedettek lesznek, amennyiben kérdésük van kérem hívják a 70/2450-999-es telefonszámot, vagy keresse munkatársunkat személyesen 15.00 – 17.00 között a Hullámfürdőben lévő irodahelységünkben. A www.pecsiuszoiskola.hu honlapunkat is ajánljuk figyelmükbe, ugyanis az aktuális hírek mellett fényképeket is láthatnak a foglalkozásokról.

TÁJÉKOZTATJUK, HOGY A BEIRATKOZÁSSAL AUTOMATIKUSAN ELFOGADJÁK A HÁZIREND ÖSSZES PONTJÁT és az ADATKEZELÉSI SZABÁLYZATUNKAT, amit a http://pecsiuszoiskola.hu/elerhetosegeink/adatkezelesi-szabalyzat linken tudnak elérni.

Pécs, 2023.09.26.

Üdvözlettel: A Pécsi Úszóiskola vezetése

Mélyvízes csoportra vonatkozó házirend

Tisztelt Szülők!

Ezúton szeretnénk írásba adni az Iskola házirendjének rövid kivonatát, mely tartalmazza a legfontosabb tudnivalókat. Az óráink 45 percesek, a kezdési időpontok már az oktatás kezdetét jelzik, amikor már a gyerekek a medence szélén, átöltözve várják az oktatást. Ezért kérnénk Önöket, hogy a megjelölt időpont előtt 15-20 perccel szíveskedjenek behozni a gyermeket az uszodába, hogy kényelmesen át tudjanak öltözni akkor is, ha sokan vannak az öltözőben és ne kelljen késve érkezni a foglalkozásra. Az öltöző szekrények kulcsaihoz az uszoda aulájában található pénztárban lehet hozzájutni 2.000 forint kaució ellenében. A kellemetlen pénzváltási problémák miatt kérnénk, hogy próbáljanak meg ezzel az összeggel a kulcskiadóba érkezni, mert az ott dolgozók nem tudnak pénzt váltani.

A Pécsi Úszóiskola havi képzési díjas rendszerben működik, amit minden hónap első hetében kell befizetni az irodánkban ügyfélfogadási időben. Az uszodába bejönni és a foglalkozásokon részt venni csak az általunk kibocsátott, lepecsételt, névvel ellátott bérlettel lehet. Ezt a kulcskiadóban is fel kell mutatni, de minden gyermeknek magával kell vinnie a medencetérbe is, ahol az oktatónak vagy a kísérőnek kell odaadni. A mélyvizes foglalkozások a tanmedencés órákkal párhuzamban,
H-P:16:30-17:15,17:15-18:00, K-CS:16:30-17:15,17:15-18:00, Szerda:16:30-17:15,17:15-18:00 Szombat: 09:45-10:30 zajlanak.

Pécs, 2023.09.26.

Üdvözlettel: A Pécsi Úszóiskola vezetése